Наукова робота. Кафедра АЕМС-ЕП НТУУ КПІ ФЕА

Наукова робота. Кафедра АЕМС-ЕП

Основні науково-дослідні роботи, що здійснюються на сьогодні  кафедрою автоматизації електромеханічних систем та електроприводу:

• Держбюджетна фундаментальна науково-дослідна робота №2511-ф  “Основи теорії векторно-керованих електромеханічних систем змінного струму з кінематичною парою кочення”. Номер державної реєстрації – 0112U002404. Термін закінчення  –  31.12.2014 р.

Звіти про наукову роботу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (детальніше – у відповідному розділі):

– Звіт про наукову роботу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у 2014 році

– Звіт про наукову роботу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у 2013 році

– Звіт про наукову роботу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у 2012 році

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.