СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., студент

Ставиться задача пошуку закону оптимального керування об’єктом слідкуючого приводу методом динамічного програмування Беллмана.

Регулятор має забезпечувати мінімальну енергію керування та високі показники якості перехідного процесу.

Математична модель електропривода запишеться наступним чином.

Оберемо неквадратичний критерій оптимальності виду.

Запишемо функціональне рівняння Беллмана для заданої системи диференційних рівнянь та обраного критерію оптимальності.

Візьмемо похідну по u.

СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДУ МЕ-ТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.