СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., студент

Ставиться задача пошуку закону оптимального керування об’єктом слідкуючого приводу методом динамічного програмування Беллмана.

Регулятор має забезпечувати мінімальну енергію керування та високі показники якості перехідного процесу.

Математична модель електропривода запишеться наступним чином.

Оберемо неквадратичний критерій оптимальності виду.

Запишемо функціональне рівняння Беллмана для заданої системи диференційних рівнянь та обраного критерію оптимальності.

Візьмемо похідну по u.

СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДУ МЕ-ТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.