Завершення стажування в Німеччині

Завершення стажування в Німеччині Дмитра Пушніцина

Стажування в Німеччині студента кафедри Дмитра Пушніцин, магістранта НТУУ «КПІ» завершено. В період з 17.03.2016 по 14.06.2016  він перебував по програмі стажування у Німеччині Technischen Hochschule Mittelhessen в підрозділі ІЕМ, лабораторії інтелектуальних систем та теорії керування. Метою його візиту, за сприянням програми Erasmus+, було написання магістерської дисертації на тему «Оптимальне керування електричним транспортним засобом».

Завданнями Д. Пушніцина були розробка і тестування інвертора, алгоритмів керування для регулювання приводу електричного транспортного засобу.

electr_cart

Висновок про перебування Пушніцина Дмитра в Technischen Hochschule Mittelhessen в підрозділі Informationstechnik – Elektrotechnik – Mechatronik (Оригінал відгукупереклад відгуку).

ЗВІТ про проходження навчання/стажування (за кордоном)

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016 стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016 стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.