Фінал всеукраїнської олімпіади з ТОЕ

Вітаємо бронзового призера ІI заключного туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

IMG_0254

Студент нашої кафедри Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21) зайняв IІІ місце у всеукраїнській олімпіаді з ТОЕ і зробив суттєвий вклад у здобутки університетської команди – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» зайняв друге місце.

IMG_0235

19 травня 2016 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбувся ІI фінальний туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

Декан факультету Електроенергетики та автоматики НТУУ “КПІ” Яндульський О.С., завідувач кафедри Теоретичної електротехніки Островерхов М.Я. та замісник завідуючого кафедри Чибеліс В.І. урочисто привітали переможців олімпіади і побажали їм успіхів як в олімпіаді, так і в подальшому навчанні.

IMG_0203

Активну участь у змаганнях прийняли 43 студенти із 17 вищих навчальних закладів України:

1.ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»;

2.Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ)

3.Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;

4.Національний університет «Львівська політехніка»;

6.Луцький національний технічний університет;

5.Львівський національний аграрний університет;

7.Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка;

8.Одеський національний політехнічний університет ;

9.Сумський державний університет;

10.Тернопільський національний університет ім. І.Пулюя;

11.Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка;

12.Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова;

13.Чернігівський національний технологічний університет;

14.Національний університет біоресурсів і природокористування України;

15.Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича;

16.Національний авіаційний університет;

17.Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського;

IMG_0252

IMG_0256

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування