Штефан Паліс

В рамках міжнародного співробітництва по програмі DAAD 17 грудня 2015 року нашу кафедру відвідав Штефан Паліс з Магдебурскього університету ім. Отто-фон-Геріке (Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg).

Молодший професор Штефан Паліс (Jun.-Prof. Dr.-Ing. Stefan Palis) працює на факультеті Електроінженерії та інформаційних технологій (Elektrotechnik und Informationstechnik), кафедра автоматизації (Automatisierungstechnik) Магдебурскього університету ім. Отто-фон-Геріке.

Штефан Паліс – координатор  університетського співробітництва з Україною по програмі DAAD, автор книги: S. Palis, F. Palis, “High Performance Tracking Control of Automated Slewing Cranes”, Robotics and Automation in Construction”

Коло інтересів:

• Nonlinear control – industrial magnetic bearings, anti-sway for slewing cranes andballon cranes
  • Control and identification of distributed parameter systems – stabilization of nonlinear oscillations in fluidized bed spray granulation and continuous cooling crystallization
  • Real-time optimization
  • Discrete element modelling – Modelling of crystal breakage (in cooperation with Dr. Antonyuk – Technical University Hamburg-Harburg)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування