Штефан Паліс

Штефан Паліс відвідав кафедру в 2015 році

В рамках міжнародного співробітництва по програмі DAAD 17 грудня 2015 року нашу кафедру відвідав Штефан Паліс з Магдебурскього університету ім. Отто-фон-Геріке (Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg).

Цей молодший професор (Jun.-Prof. Dr.-Ing. Stefan Palis) працює на факультеті Електроінженерії та інформаційних технологій (Elektrotechnik und Informationstechnik), кафедра автоматизації (Automatisierungstechnik) Магдебурскього університету ім. Отто-фон-Геріке.

Штефан Паліс – координатор  університетського співробітництва з Україною по програмі DAAD, автор книги: S. Palis, F. Palis, “High Performance Tracking Control of Automated Slewing Cranes”, Robotics and Automation in Construction”.

Коло інтересів:

• Nonlinear control – industrial magnetic bearings, anti-sway for slewing cranes and ballon cranes
  • Control and identification of distributed parameter systems – stabilization of nonlinear oscillations in fluidized bed spray granulation and continuous cooling crystallization
  • Real-time optimization
  • Discrete element modelling – Modelling of crystal breakage (in cooperation with Dr. Antonyuk – Technical University Hamburg-Harburg)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.