факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Системи програмного та слідкуючого керування рухом

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Системи програмного та слідкуючого керпування рухом
НПП, що забезпечують викладання Теряєв В.І., Король С.В.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Метою кредитного модуля є вивчення основ теорії та принципів технічної реалізації слідкуючих та програмних електромеханічних систем автоматичного керування, широко розповсюджених у всіх галузях промисловості та транспорту. Вони також є складовими систем промислової автоматизації технологічних процесів, установок та комплексів, тощо.

Зміст кредитного модуля включає методи керування і підвищення точності слідкуючих електроприводів, принципи проектування високоточних електромеханічних систем в машинобудуванні, транспорті і автоматизованих виробництвах, розробку програм для керування рухом електромеханічних систем в металообробці та машинобудуванні.

Кредитний модуль розширює знання основ програмування, теорії автоматичного керування, автоматизації електромеханічних систем, елементів автоматизованого електроприводу і є базовим при виконанні магістерської дисертації.

Форми та технології навчання Classroom.google, Moodle, Meet google, ZOOM.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО https://campus.kpi.ua/tutor/index.php?mode=mob&sd=10209&cm=39131&rcms=all&ssm=cm&tree_list=
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали https://campus.kpi.ua/tutor/index.php?mode=mob&sd=10209&cm=29269&rcms=all&ssm=cm&tree_list=

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери