Наукові міждисциплінарні дослідження електромеханічних систем

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Наукові міждисциплінарні дослідження електромеханічних систем
НПП, що забезпечують викладання Ковбаса С. М., Пересада С. М.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Метою дисципліни є набуття навичок застосування студентами отриманих знань з різних дисциплін навчального плану. Для цього студенти в рамках дисципліни виконують розрахунково-графічну роботу в якій колективно вирішують практичну задачу створення та дослідження електромеханічних систем різного технологічного призначення.
Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Вказані в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.