Електромеханічні системи електричних транспортних засобів

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Електромеханічні системи електричних транспортних засобів
НПП, що забезпечують викладання Ковбаса С. М.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Дисципліна дає знання про особливості побудови електромеханічних систем електричних транспортних засобів, їх джерела живлення, основні методи та структури керування приводними двигунами.
Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Вказані в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.