Цифрова обробка сигналів в електромеханічних системах

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Цифрова обробка сигналів в електромеханічних системах
НПП, що забезпечують викладання Ковбаса С. М.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Дисципліна знайомить студентів з цифровою та аналоговою схемотехнікою пристроїв керування, які застосовуються в електромеханічних системах автоматизації, а також з основними принципами обробки сигналів, які є специфічними для побудови електромеханічних систем.
Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Вказані в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи