Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Керування перетворенням енергії в відновлюваних джерелах та електромобілях

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Керування перетворенням енергії в відновлюваних джерелах та електромобілях
НПП, що забезпечують викладання Ковбаса С. М., Пушкар М. В.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Дисципліна забезпечує студентів знаннями щодо основних структур та методів керування процесами перетворення енергії у вітрогенераторах, сонячних панелях, електромобілях та інших екологічно-чистих технологіях.
Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Вказані в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року

Освітній процес до кінця 1 семестру

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19", а саме:

• всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки);
  • термін впровадження дистанційного режиму навчання, передбаченого цими наказами, може переглядатись та змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 календарних днів до набуття чинності таких змін.

• Останні оголошення

Центр міжнародної освіти