ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Керування електроприводами-2

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Керування електроприводами 2
НПП, що забезпечують викладання Пересада С. М. , Пижов , В. М., Е. Ніконенко
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Сучасні системи електроприводів змінного струму на основі векторно керованих синхронних і асинхронних двигунів перетворюють біля 35-40% генерованої у світі електричної енергії в механічну роботу. Метою дисципліни  є вивчення базових методів векторного керування електромеханічним перетворенням  енергії в електроприводах, принципів побудови систем регулювання координат ( моменту, кутової швидкості і положення), конструювання алгоритмів керування, розрахунку параметрів налаштування регуляторів,. В дисципліні результати теоретичних положень підтверджуються дослідженнями динамічних і статичних харакрерияк електроприводів шляхом повномасштабного моделювання. Розглядаються питання оптимізації процесів керування..
Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Вказані в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти