факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Керування електроприводами-2

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Керування електроприводами 2
НПП, що забезпечують викладання Пересада С. М. , Пижов , В. М., Е. Ніконенко
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Сучасні системи електроприводів змінного струму на основі векторно керованих синхронних і асинхронних двигунів перетворюють біля 35-40% генерованої у світі електричної енергії в механічну роботу. Метою дисципліни  є вивчення базових методів векторного керування електромеханічним перетворенням  енергії в електроприводах, принципів побудови систем регулювання координат ( моменту, кутової швидкості і положення), конструювання алгоритмів керування, розрахунку параметрів налаштування регуляторів,. В дисципліні результати теоретичних положень підтверджуються дослідженнями динамічних і статичних харакрерияк електроприводів шляхом повномасштабного моделювання. Розглядаються питання оптимізації процесів керування..
Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Вказані в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери