Керування електроприводами-2

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Керування електроприводами 2
НПП, що забезпечують викладання Пересада С. М. , Пижов , В. М., Е. Ніконенко
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Сучасні системи електроприводів змінного струму на основі векторно керованих синхронних і асинхронних двигунів перетворюють біля 35-40% генерованої у світі електричної енергії в механічну роботу. Метою дисципліни  є вивчення базових методів векторного керування електромеханічним перетворенням  енергії в електроприводах, принципів побудови систем регулювання координат ( моменту, кутової швидкості і положення), конструювання алгоритмів керування, розрахунку параметрів налаштування регуляторів,. В дисципліні результати теоретичних положень підтверджуються дослідженнями динамічних і статичних харакрерияк електроприводів шляхом повномасштабного моделювання. Розглядаються питання оптимізації процесів керування..
Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Вказані в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.