Керування електроприводами-1

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Керування електроприводами – 1
НПП, що забезпечують викладання Теряєв В.І.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі)      Метою кредитного модуля є вивчення основ теорії і принципів технічної реалізації автоматизованих електромеханічних систем, ознайомлення з будовою, характеристиками, принципом дії та елементною базою сучасних електроприводів, а також формування у студентів здатностей:

–           застосовувати набуті знання, уміння і навички для проектування нових і модернізації існуючих автоматизованих електромеханічних систем;

–           вирішувати задачі обґрунтування технічних рішень на основі аналізу технологічних вимог та економічних показників;

–           застосовувати сучасні методи керування та енергозберігаючі технології;

–           здійснювати основні етапи проектування автоматизованого електроприводу промислових та транспортних установок;

–           використовувати сучасну елементну базу в процесі реалізації проектів.

Кредитний модуль розширює знання основ теорії електроприводу та автоматичного керування, автоматизації електромеханічних систем, елементів автоматизованого електроприводу і є базовим при виконанні випускної бакалаврської роботи.

Форми та технології навчання Moodle, Meet google, ZOOM.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО https://campus.kpi.ua/tutor/index.php?mode=mob&sd=10209&cm=39116&rcms=all&ssm=cm&tree_list=
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали https://campus.kpi.ua/tutor/index.php?mode=mob&sd=10209&cm=23181&rcms=&ssm=cm&tree_list=

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.