ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Системи автоматизації-2

Системи автоматизації-2

Системи автоматизації-2

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Системи автоматизації-2
НПП, що забезпечують викладання Бур’ян С.О.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Промислові системи автоматизації широко впроваджуються у всі галузі виробництва. Основною складовою технічної реалізації будь-яких завдань автоматизації є застосування програмованих логічних контролерів та їх підклас – програмованих логічних реле, програмування яких здійснюється на мові релейної логіки, що значно спрощує перехід від застарілих релейно-контакторних схем на програмовану логіку.  Сучасні цифрові пристрої, в свою чергу, будуються з використанням програмованих логічних інтегральних схем тому, підготовка фахівців, які матимуть навички розробки, синтезу та програмування промислових систем автоматизації є актуальним завданням в умовах стрімкого розвитку індустрії.
Форми та технології навчання Moodle, meet.google, telegram, Zoom, Skype
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО https://campus.kpi.ua/tutor/index.php?mode=mob&sd=10209&cm=39115&rcms=all&ssm=cm&tree_list=
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали https://do.ipo.kpi.ua/course/view.php?id=1770

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти