ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

4. Міжнародне наукове співробітництво 2018 р.

Міжнародне наукове співробітництво 2018 р.

4. Міжнародне наукове співробітництво 2018 рАналіз і приклади участі науковців підрозділу у виконанні міжнародних наукових проектів, договорів, грантів, контрактів. Приклади міжнародного наукового співробітництва по кожній країні викласти у таблиці за формою, наведеною у Додаток 9  до розпорядження. Навести приклади участі у програмі ЄС «Горизонт 2020» та NATO (кількість поданих і виграних проектів, учасники консорціуму, результати виконання проекту).

3.1 Кафедра має договори про співробітництво з інститутом електричних енергосистем Магдебурзького університету ім. Отто фон Геріке (Німеччина) та Другим Римським технічним університетом (Італія), Келецьким технологічним університетом (Польща).

3.2 Кафедра співпрацює з Університетом прикладних наук Хессена (Німеччина) в рамках програм ERASMUS+ та програми створення Міжуніверситетського міжнародного комплексу «Електроенергетика та електромеханіка», яка фінансується DAAD. В рамках співробітництва проводяться спільні дослідження, семінари, а також обмін студентами і викладачами. У звітному році було здійснено стажування 4 співробітників (проф. Пересада С. М., проф. Толочко О. І., доц. Ковбаса С. М., доц. Пушкар М. В.) та двох студентів: Хилько М., Отрошко А. В рамках договору кафедрою було отримано фінансову підтримку у розмірі 65 тис. грн на закупку наукового обладнання для проведення спільних досліджень та підготовки студентських робіт на міжнародний конкурс CaroloCup.

3.3 У звітному році кафедра розпочала співробітництво з Уарвікським Університетом (м. Уарвік, Великобританія) в рамках програми ERASMUS+. В рамкахї співробітництва передбачається обмін студентами, аспірантами та стажування викладачів у 2019 році.

3.4 На рівні особистих контактів продовжується співробітництво з Рочестерським технологічним інститутом, (США), проф. Ляшевський С. Е.

3.5 В результаті співробітництва з університетом Ноттінгема (Великобританія) у 2018 році зроблено доповідь на закордонній конференції IEEE 5th International Conference on Electrical System for Aircraft, Railway, Ship Propulsion and Road Vehicles and International Transportation Electrification Conference (ESARS-IETEC) 2018, Nov. 7 – 9, Nottinghem, United Kingdom.

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти