ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

11. Наукове обладнання 2018 р.

Наукове обладнання 2018 р.

11. Наукове обладнання 2018 р. довгострокового користування, придбане або отримане з різних джерел (кошти договорів, грантів, спонсорська допомога )за звітний період чи введене в дію на кінець звітного року; назва обладнання та загальна сума,).

В рамках програми створення Міжуніверситетського міжнародного комплексу «Електроенергетика та електромеханіка», яка фінансується DAAD, отримано асинхронний двигун потужністю 3 кВт, та синхронний двигун з постійними магнітами потужністю 4 кВт, загальною вартістю 65 тис. грн.

Спонсорська допомога від компаніїї NORD-Україна. Передано два сучасних перетворювачі частоти потужністю 3 та 4 кВт, а також допоміжне абладнання до них на загальну сумму 70 тис. грн.

Спонсорська допомога від ТОВ «ГалПідшипник». Надано самоцентрувальну муфту вартістю 3 тис. грн.

Спонсорська допомога: Комплект обладнання для створення лабораторного стенду на базі логічного контролера M221 Modicon і перетворювача частоти Altivar 320 об’єднаних через мережу Modbus. 35 тис. грн.

Комплект обладнання фірми Noark та СHINT отриманий під проект модернізацї лабораторії Електричні апарати – вартість 10 000 грн. (виготовлено 3 стенди). Спонсорська допомога ТОВ «Жеджианг Чинт Електрикс»

Комплект датчиків неелектричних величин та контрольно–вимірювальне обладнання ОВЕН – 5000 грн. (виготовлено 2 стенди) Спонсорська допомого ПП «Барк-М».

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти