ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

4. Міжнародне наукове співробітництво 2016 р.

Міжнародне наукове співробітництво 2016 р.

4. Міжнародне наукове співробітництво 2016 р.

4.1. Кафедра має договори про співробітництво з інститутом електричних енергосистем Магдебурзького університету ім. Отто фон Геріке (Німеччина) та Другим Римським технічним університетом, Келецьким технологічним університетом. Кафедра співпрацює з Університетом прикладних наук Хессена (Німеччина) з яким має договір про співробітництво в рамках програми ERASMUS+. На рівні особистих контактів продовжується співробітництво з Рочестерським технологічним інститутом, (США), проф. Ляшевський С. Е.

4.2. В результаті співробітництва з університетом Ноттінгема (Великобританія) опубліковано три спільні публікації з науковцем вказаного університету Божко С. В. Дві публікації зроблено в працях IEEE конференцій, одна – прийнята до публікації в IEEE Transactions on Industry Applications.

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти