Постійне зростання складності систем промислової автоматизації призводить до збільшення інформаційних потоків, кількості підключених пристроїв і відстані між ними. Разом з тенденцією до інтеграції систем промислової автоматизації в глобальні мережі це призводить до розширення області застосування технології Ethernet в промисловій автоматизації. Дана технологія широко розповсюджена і являється неофіційним стандартом побудови адміністративних та обчислювальних мереж. Використання Ethernet в промисловій автоматизації дозволяє застосовувати напрацьовані методи передачі, обробки і захисту великих об’ємів інформації, а також легко об’єднувати промислові та адміністративні мережі. Перспективність використання мереж Ethernet зумовлює необхідність вивчення особливостей застосування цієї технології в промисловій автоматизації.

ПРАКТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА ОСНОВІ ETHERNET Король С.В., к.т.н., доц.; Дорожовець Н.Р., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.