факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПРАКТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА ОСНОВІ ETHERNET Король С.В., к.т.н., доц.; Дорожовець Н.Р., магістрант

ПРАКТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА ОСНОВІ ETHERNET

ПРАКТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА ОСНОВІ ETHERNET Король С.В., к.т.н., доц.; Дорожовець Н.Р., магістрант

Постійне зростання складності систем промислової автоматизації призводить до збільшення інформаційних потоків, кількості підключених пристроїв і відстані між ними. Разом з тенденцією до інтеграції систем промислової автоматизації в глобальні мережі це призводить до розширення області застосування технології Ethernet в промисловій автоматизації. Дана технологія широко розповсюджена і являється неофіційним стандартом побудови адміністративних та обчислювальних мереж. Використання Ethernet в промисловій автоматизації дозволяє застосовувати напрацьовані методи передачі, обробки і захисту великих об’ємів інформації, а також легко об’єднувати промислові та адміністративні мережі. Перспективність використання мереж Ethernet зумовлює необхідність вивчення особливостей застосування цієї технології в промисловій автоматизації.

ПРАКТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА ОСНОВІ ETHERNET Король С.В., к.т.н., доц.; Дорожовець Н.Р., магістрант(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери