факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ОГЛЯД СУЧАНИХ МЕТОДІВ МІНІМІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ В АСИНХРОНОМУ ДВИГУНІ

ОГЛЯД СУЧАНИХ МЕТОДІВ МІНІМІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ В АСИНХРОНОМУ ДВИГУНІ

ОГЛЯД СУЧАНИХ МЕТОДІВ МІНІМІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ В АСИНХРОНОМУ ДВИГУНІ
Калугін Д.В., студент, Толочко О.І., д.т.н., проф.

На сьогодні сучасні екологічні проблеми все більш призводять до збільшення попиту на електроенергію, а обмеженість ресурсів стимулює людей до пошуку і впровадження способів підвищення енергоефективності сучасної електротехніки. Більше 50% всієї виробленої у світі електроенергії використовується електродвигунами, при чому близько 60% промислового навантаження становлять асинхронні двигуни. Мінімізація втрат потужності в асинхронному двигуні досліджується вже понад 30 років і знаходить широке застосування. Існуючі методи мінімізації втрат LMT (Loss Minimization Techniques) дотримуються трьох різних підходів в online режимі, та двох основних методів які відносяться до offline і обираються залежно від вимог до конкретної системи приводу. Отже, аналіз та дослідження основних принципів побудови енергоефективних систем асинхронного електроприводу є актуальною проблемою.

ОГЛЯД СУЧАНИХ МЕТОДІВ МІНІМІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ В АСИНХРОНОМУ ДВИГУНІ Калугін Д.В., студент, Толочко О.І., д.т.н., проф. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери