ВИКОРИСТАННЯ АПРОКСИМАЦІЇ МЕТОДОМ НАЙМЕНШИХ КВАДРАТІВ ПРИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ ДОСЛІДЖЕННІ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ

Тригуб А.O., студентка, Пушкар М.В., к.т.н., асистент

Експериментально зняті дані можуть не точно відтворювати справжні форми деяких функцій або залежностей. Причиною цього може бути повільна реакція людини чи неточність приладу. У таких випадках намагаються повернути графік від спотвореного до вірного завдяки апроксимації. В даній статті розглядається приклад побудови графіка за знятими експериментальними даними і апроксимація його декількома методами за допомогою MatLab.

ВИКОРИСТАННЯ АПРОКСИМАЦІЙ МЕТОДОМ НАЙМЕНШИХ КВАДРАТІВ ПРИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ ДОСЛІДЖЕННІ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ Тригуб А.O., студентка, Пушкар М.В., к.т.н., асистент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.