СТАБІЛІЗОВАНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ ДИНАМІЧНОЇ ЄМНОСТІ

Теряєв В.І., к.т.н., доц., Колісник Р.В., Лабенський В.В., магістранти

Електрична машина постійного струму з незалежним збудженням при певних схемах включення може діяти як конденсатор значної ємності [ 1 ]. Такий електродинамічний конденсатор ( динамічна ємність ) застосовується в системах управління електроприводами для уповільнення протікання процесів керування.

СТАБІЛІЗОВАНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ ДИНА-МІЧНОЇ ЄМНОСТІ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Колісник Р.В., Лабенський В.В., магістранти ( pdf )

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.