факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПРОТОТИП БЕЗПІЛОТНОГО АВТОМОБІЛЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА

ПРОТОТИП БЕЗПІЛОТНОГО АВТОМОБІЛЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА

ПРОТОТИП БЕЗПІЛОТНОГО АВТОМОБІЛЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА
Сливканич М.В., Гайдар К.О., студенти, Король С.В., к.т.н., доц.

На даному етапі розвитку автоматизації систем транспортних засобів розповсюдження набувають системи автопілоту. Провідні автомобільні концерни активно розробляють системи, що дозволяють машині самостійно розганятися, гальмувати і навіть маневрувати та паркуватися без участі людини. Розробка функцій автопілоту для транспортного засобу проходить через певні етапи, першим з яких розробка та створення зменшеної моделі автомобіля для тестування та вдосконалення програми системи. Існують різні моделі зменшених транспортних засобів [1], але вони є досить складними і призначені для тестування складних систем з великою кількістю датчиків. Але не у всіх застосуваннях складність та висока вартість є виправданою, тому створення моделі для дослідження систем автопілоту з мінімальною кількістю давачів залишається актуальною. В даній статті представлено опис прототипу транспортного засобу системою автопілоту на основі мікроконтролера.

ПРОТОТИП БЕЗПІЛОТНОГО АВТОМОБІЛЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Сливканич М.В., Гайдар К.О., студенти, Король С.В., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери