факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПРОТОКОЛИ ВЕРХНЬОГО РІВНЯ ДЛЯ МЕРЕЖ CAN Варволік В.В., студент, Король С.В, к.т.н., доц.

ПРОТОКОЛИ ВЕРХНЬОГО РІВНЯ ДЛЯ МЕРЕЖ CAN

ПРОТОКОЛИ ВЕРХНЬОГО РІВНЯ ДЛЯ МЕРЕЖ CAN Варволік В.В., студент, Король С.В, к.т.н., доц.

Мережа CAN (Controller Area Network) є однією із найбільш пристосованих для підключення елементів системи автоматизації на польовому рівні. Дійсний стандарт CAN обмежується специфікацією тільки двох найнижчих рівнів еталонної семирівневої моделі взаємодії відкритих систем OSI (Open Systems Interconnection), а саме фізичного і канального [1]. За рамками стандарту залишається адресація вузлів, розподіл між ними CAN-ідентифікаторів, інтерпретація вмісту фрейму даних та інші задачі, які описуються на більш високих рівнях моделі. Специфікації протоколів верхнього рівня – HLP (Higher Level Protocol) для CAN-мереж дають розробнику готові механізми об’єднання в одну мережу пристроїв різних виробників, зберігаючи основні переваги мережі CAN.

ПРОТОКОЛИ ВЕРХНЬОГО РІВНЯ ДЛЯ МЕРЕЖ CAN Варволік В.В., студент, Король С.В, к.т.н., доц.(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери