факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

МЕТОДИ ЦИФРОВОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ АНАЛОГОВИХ СИГНАЛІВ Мельник О.О., магістрант, Приступа Д.Л., асистент

МЕТОДИ ЦИФРОВОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ АНАЛОГОВИХ СИГНАЛІВ

МЕТОДИ ЦИФРОВОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ АНАЛОГОВИХ СИГНАЛІВ Мельник О.О., магістрант, Приступа Д.Л., асистент

Функціонування більшості промислових об’єктів нерозривно пов’язано з вимірюванням та обробкою аналогових сигналів з виходу датчиків технологічних параметрів. Вихідним сигналом сучасних датчиків є нормований аналоговий сигнал за напругою чи струмом. Відомо, що аналогові сигнали в значній мірі піддаються впливу зовнішніх електромагнітних наводок, які призводять до спотворення форми корисного виміряного сигналу. Оскільки в наш час спостерігається тенденція до поступового витіснення аналогових систем цифровими на базі мікропроцесорних пристроїв стає актуальним питання цифрової обробки вихідних сигналів давачів.

МЕТОДИ ЦИФРОВОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ АНАЛОГОВИХ СИГНА-ЛІВ Мельник О.О., магістрант, Приступа Д.Л., асистент(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери