ДВОКАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Трайковський О.Ю., магістрант 5 курсу

ДВОКАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ

Гребна електроустановка судна включає основний гребний електропривод [1] та додаткові підрулювальні пристрої, розміщені в носовій і кормовій частині корпуса судна (див. рис. 1). Її завдання полягає у компенсації збурювальних дій – вітрового навантаження, хвилювання і течії, а також у створенні керуючої дії для подолання гідродинамічного опору судна та зусиль інерції.

ДВО КАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Трайковський О.Ю., магістрант 5 курсу(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.