Системи автоматичного регулювання (САР) швидкості двигунів постійного та змінного струму, що мають підпорядковану структуру, в наш час широко застосовуються у промисловості. Їх властивості вивчені досить ґрунтовно.

Проте тема параметричної чутливості таких САР в літературі висвітлена ще не достатньо. Зокрема, потребує ширшого вивчення питання впливу на стійкість САР варіацій момента інерції привода. Дана проблема характерна для багатьох механізмів, наприклад, маніпуляторів, роботів, верстатів і т.п. Тому подальші дослідження у даному напрямі є актуальними. Одне з них пропонується у цій статті.

ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ПРИ ЗМІНАХ СУМАРНОГО МОМЕНТУ ІНЕРЦІЇ Лукашук В.В., Мельник О.О., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.