АНАЛІЗ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПРИ ПУСКУ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА

При розгляданні питань енергозбереження в електромеханічній системі стрічкового конвеєра в більшості випадків обмежувались дослідженням втрат енергії в статичних режимах роботи системи. Однак, для повної оцінки енергетичної ефективності конвеєра необхідно враховувати втрати енергії також і в режимах пуску, тим більше, що с ціллю зниження рівня пружних коливань в тяговому органі тривалість пуску може досягати 100 с і більше, при цьому маса вантажу який транспортується може змінюватись від 0 до номінального значення.

АНАЛІЗ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПРИ ПУСКУ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Горбатовський А.О., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.