АНАЛІТИЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖІ ЗОН ШВИДКОСТІ ВЕКТОРНО КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ З МАКСИМІЗАЦІЄЮ МОМЕНТА ДВИГУНА Приймак Б.І., к.т.н., доц., Романчук Я.В., магістрант

Векторне екстремальне керування асинхронним електроприводом (АЕП) з максимізацією момента двигуна дозволяє досягти високого ступеня використання енергетичних ресурсів асинхронного двигуна (АД) та силового перетворювача і, відповідно, суттєво поліпшити характеристики привода. При такому керуванні стає кращою перевантажувальна здатність, а також істотно поліпшуються динамічні властивості АЕП в області високих швидкостей ротора. На відміну від класичного алгоритму векторного керування [1], де зниження магнітного поля двигуна починається з його номінальної швидкості, при екстремальному керуванні АД ця швидкість є іншою і зазвичай визначається чисельним шляхом [2]. Проте для аналізу характеристик та налаштування параметрів АЕП з екстремальним керуванням корисно мати аналітичний вираз для цієї величини. Цій задачі присвячена дана стаття.

АНАЛІТИЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖІ ЗОН ШВИДКОСТІ ВЕКТОРНО- КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ З МАКСИМІЗАЦІЄЮ МОМЕНТА ДВИГУНА Приймак Б.І., к.т.н., доц., Романчук Я.В., магістрант(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення