СТАБІЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІШУВАННЯ

Принцип роботи системи електромагнітного підвішування з регульованим електромагнітом постійного струму. Зміна величини зазору δ сприймається датчиком зазоруі подається на вхід системи автоматичного регулювання, яка включає регулятор та керований перетворювач напруги, за допомогою якого регулюється величина МРС котушки електромагніта. При збільшенні зазору ця МРС також збільшується та навпаки. Величина МРС визначає робочий магнітний потік в зазорі та величину тягового зусилля електромагніта.

Актуальність роботи обумовлена затребуваністю методів безконтактного керування положенням у просторі об’єктів різного технологічного призначення за допомогою електромагнітного поля. До таких об’єктів відносяться транспортні засоби з магнітним підвішуванням, прилади з магнітними підшипниками, безконтактні плавильні агрегати та інші.

СТАБІЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІШУВАННЯ Теряєв В.І., доц., Бурлака О.П., магістрант (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення