РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ РІДИНИ АПАРАТОМ ПОВІТРЯНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ПОТУЖНІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ Афійчук О.В., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доц.

Для підприємств, що використовують в апаратах повітряного охолодження (АПО) обмежену по потужності лінійку електродвигунів актуальним є застосування в окремій системі автоматичного керування температури одночасно регульованих та нерегульованих електроприводів ( ЕП ) з метою зменшення витрат електроенергії в процесі охолодження рідини.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ РІДИНИ АПАРАТОМ ПОВІТРЯНОГО ОХО-ЛОДЖЕННЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ПОТУЖНІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ Афійчук О.В., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доц. ( pdf )

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.