факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ РІДИНИ АПАРАТОМ ПОВІТРЯНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ПОТУЖНІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ Афійчук О.В., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доц.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ РІДИНИ АПАРАТОМ ПОВІТРЯНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ПОТУЖНІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ РІДИНИ АПАРАТОМ ПОВІТРЯНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ПОТУЖНІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ Афійчук О.В., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доц.

Для підприємств, що використовують в апаратах повітряного охолодження (АПО) обмежену по потужності лінійку електродвигунів актуальним є застосування в окремій системі автоматичного керування температури одночасно регульованих та нерегульованих електроприводів ( ЕП ) з метою зменшення витрат електроенергії в процесі охолодження рідини.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ РІДИНИ АПАРАТОМ ПОВІТРЯНОГО ОХО-ЛОДЖЕННЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ПОТУЖНІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ Афійчук О.В., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доц. ( pdf )

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери