факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПРИНЦИП ПРЯМОГО КЕРУВАННЯ МОМЕНТОМ СИНХРОННОГО ДВИГУНА ІЗ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВ Муравинець Ю.С., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.

ПРИНЦИП ПРЯМОГО КЕРУВАННЯ МОМЕНТОМ СИНХРОННОГО ДВИГУНА ІЗ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВ

ПРИНЦИП ПРЯМОГО КЕРУВАННЯ МОМЕНТОМ СИНХРОННОГО ДВИГУНА ІЗ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВ Муравинець Ю.С., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.

Синхронний двигун зі збудженням від постійних магнітів (СДПМ), завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам, є найбільш перспективною машиною в діапазоні малих і середніх потужностей. Їх переваги полягають у відсутності струмознімаючих контактів, великій перевантажувальній здатності, низькій електромагнітній інерційності, високих енергетичних і масогабаритних показниках.

Ці якості виділяють їх з ряду всіх інших машин і забезпечують їм застосування в системах автоматики, приводах подачі верстатів, прецизійних системах стеження, а також системах, де стабільність швидкості є первинною вимогою, що пред’являється до технологічного процесу. Для керування електромагнітним моментом СДПМ застосовують системи полеорієнтованого (векторного) і прямого керування (Direct Torque Control). Ці системи були розроблені в 70 – 80-х рр. XX ст. Обидві системи контролюють момент і магнітний потік для точного відпрацювання заданих траєкторій руху при різних збурюючих впливах.

ПРИНЦИП ПРЯМОГО КЕРУВАННЯ МОМЕНТОМ СИНХРОННОГО ДВИГУНА ІЗ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВ Муравинець Ю.С., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери