Сучасна промисловість і виробництво потребують високого рівня автоматизації і щонайменшого втручання людини на всіх етапах виробництва. Введення автоматизації в управління теплообміном та технологічними процесами загалом дозволяє істотно знизити енерговитрати і полегшити працю людини. АСУ є важливою ланкою у технологічних процесах, а теплообмінні комплекси та теплообмінники є вагомою частиною більшості їх. На сьогодні вони активно використовуються в самих різних галузях промисловості, у тому числі енергетичній, нафтовій, хімічній, газовій та багатьох інших. Контроль та регулювання температури, вологості, тиску та інших технологічних параметрів є ключовими задачами, що постають в АСУ теплообміном.

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ТЕПЛООБМІНУ Островерхов М.Я., д.т.н., проф., Диптан В.В., Сацький І.С., магістранти (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення