Ліфти широко використовуються в різних сферах життєдіяльності людини,тому існує потреба в розробці і проектуванні надійних і безпечних електроприводів ліфтових установок. В даний час в ліфтових установках застосовуються електроприводи змінного струму з плавним регулюванням швидкості. В основному використовуються асинхронні електродвигуни з короткозамкненим ротором, що обладнані датчиком зворотного зв’язку по швидкості та які живляться від перетворювачів частоти з мікропроцесорною системою керування. Такі системи надійні, економічні, не потребують частого обслуговування і забезпечують повний захист двигуна. В той же час значним недоліком асинхронних двигунів є їх низька перевантажувальна здатність, тому завдання покращення якості керування електромеханічних систем ліфтових установок є актуальним.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ПАРАМЕТРІВ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Бублик М.Г., магістрантка(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.