РЕЛЕЙНО ВЕКТОРНЕ ФОРМУВАННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ НАПРУГИ В ЗАМКНУТОМУ КОНТУРІ СТРУМУ СТАТОРА Бовкунович В.С., асистент, Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу

Не зважаючи на те, що способи формування ШІМ з жорсткими законами комутації ключів дозволяють синтезувати алгоритми керування з високими енергетичними характеристиками системи ПЧ – АД, але вони мають ряд суттєвих недоліків: швидкодія регулювання струмів статора та інших змінних обмежена періодом модуляції інвертора; підвищені вимоги до швидкодії приводу можуть призводити до невиправданого завищення частоти модуляції; процеси в приводі характеризуються підвищеною чутливістю до неідеальностей інвертора напруги (ІН) і параметрів статорного кола.

Суттєво підвищити швидкодію та знизити чутливість дозволяє застосування принципів релейно-векторного формування алгоритмів керування інвертором напруги в замкнутому контурі стеження за миттєвими значеннями похибок струму статора (без примусової модуляції).

РЕЛЕЙНО-ВЕКТОРНЕ ФОРМУВАННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ НАПРУГИ В ЗАМКНУТОМУ КОНТУРІ СТРУМУ СТАТОРА Бовкунович В.С., асистент, Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення