ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО- КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ Бур’ян С.О., асистент; Боднар Д.О., Мусієнко М.О.,студенти

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ Бур’ян С.О., асистент; Боднар Д.О., Мусієнко М.О.,студенти

На сучасному етапі розвитку автоматизації широке впровадження знайшли програмовані логічні контролери (ПЛК). Дуже зручною мовою програмування ПЛК є мова релейної логіки Ladder Diagram, що базується на релейно-контактних схемах. Тому базою для вивчення основ програмування таких контролерів є основи логічного синтезу дискретних схем автоматики з представленням кінцевих виразів, що описують роботу логічної схеми, у релейно-контактному варіанті. Розробка лабораторного стенду, на якому студенти зможуть збирати та досліджувати релейно-контактні схеми із використанням сучасного обладнання, є актуальною задачею.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО-КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ Бур’ян С.О., асистент; Боднар Д.О., Мусієнко М.О.,студенти (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення