ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ІСНУВАННЯ ТОЧКИ ПЕРЕТИНУ КРИВОЇ МАКСИМАЛЬНОГО ККД З ХАРАКТЕРИСТИКОЮ ГІДРАВЛІЧНОЇ МЕРЕЖІ ПРИ ПОСЛІДОВНОМУ З’ЄДНАННІ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка

Однією з найважливіших умов роботи екстремального регулятора ККД насосу є наявність точки перетину характеристики гідравлічної мережі та лінії з максимальним ККД насосу. Якщо такого перетину не існує, енергоефективність системи може значно зменшитися, а задача екстремального керування не вирішується.

ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ІСНУВАННЯ ТОЧКИ ПЕРЕТИНУ КРИВОЇ МАКСИМАЛЬНОГО ККД ІЗ ХАРАКТЕРИСТИКОЮ ГІДРАВЛІЧНОЇ МЕРЕЖІ ПРИ ПОСЛІДОВНОМУ З’ЄДНАННІ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення