факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC МКРОКОНТРОЛЕРІВ Клименко О.А., магістрант, Мацко Б.М., доцент, к.т.н.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC МІКРОКОНТРОЛЕРІВ

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC МІКРОКОНТРОЛЕРІВ Клименко О.А., магістрант, Мацко Б.М., доцент, к.т.н.

Розвиток сучасних мікроконтролерів ( далі МК ) надзвичайно бурхливий. Тому важливим є процес створення лабораторних стендів за допомогою яких студенти зможуть побачити спосіб підключення силових та керуючих ланцюгів до МК, а також виконати: розробку програми, перенести її до МК та перевірити правильність роботи розробленого алгоритму на реальному прикладі.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC-МІКРОКОНТРОЛЕРІВ Клименко О.А., магістрант, Мацко Б.М., доцент, к.т.н. ( pdf )

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери