РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC МКРОКОНТРОЛЕРІВ Клименко О.А., магістрант, Мацко Б.М., доцент, к.т.н.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC МІКРОКОНТРОЛЕРІВ

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC МІКРОКОНТРОЛЕРІВ Клименко О.А., магістрант, Мацко Б.М., доцент, к.т.н.

Розвиток сучасних мікроконтролерів ( далі МК ) надзвичайно бурхливий. Тому важливим є процес створення лабораторних стендів за допомогою яких студенти зможуть побачити спосіб підключення силових та керуючих ланцюгів до МК, а також виконати: розробку програми, перенести її до МК та перевірити правильність роботи розробленого алгоритму на реальному прикладі.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ PIC-МІКРОКОНТРОЛЕРІВ Клименко О.А., магістрант, Мацко Б.М., доцент, к.т.н. ( pdf )

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.