У сучасному світі для науковців усіх галузей важливою задачею є ефективне використання енергії в будь-якому її вигляді та зменшення витрат на створення та впровадження нових технологій у повсякденне життя суспільства. Системи стабілізації напору та продуктивності насосних установок набули широкого застосування як у житлово-комунальній сфері, так і в промисловості, оскільки це дає значний енерго- та водозберігаючий ефект. Проте, в системах малої потужності, вартість датчиків тиску та продуктивності є співрозмірною з вартістю насосу разом з привідним асинхронним двигуном, що стримує масове впровадження вказаних систем. Австрійська компанія “Pumpenfabrik Ernst Vogel GmbH” пропонує промисловий варіант перетворювача частоти Hydrovar з вбудованою функцією бездатчикового керування відцентровим насосом.

ФУНКЦІОНАЛЬНА СХЕМА МІКРОКОНТРОЛЕРНОЇ СИСТЕМИ БЕЗДАТЧИКОВОГО КЕРУВАННЯ НАПОРОМ НАСОСНОЇ УСТАНОВКИ Клименко О.А., магістрант, Кіселичник О.І., доцент, к.т.н. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.