Практичне застосування законів керування координатами взаємозв’язаних електромеханічних систем, отриманих на основі класичних методів теорії автоматичного керування, пов’язано з необхідністю мати повну та достовірну інформацію про структуру та параметри об’єкту керування.

Провести розрахунок параметрів схеми заміщення асинхронного двигуна на основі каталожних даних достатньо складно, тому виникає необхідність їх проведення за альтернативною методикою.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ПАРАМЕТРИЧНИХ ЗБУРЕНЬ Островерхов М.Я, к.т.н., доц., Будішевська М.В., магістрантка (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.