ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО АЛГОРИТМУ КЕРУВАННЯ ККД НАСОСУ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка

Питання підвищення енергоефективності електромеханічних систем автоматизації насосних установок шляхом впровадження екстремальних алгоритмів керування для різних типів з’єднань агрегатів викладене та досліджене шляхом математичного моделювання. Проте одного лише моделювання іноді не достатньо для підтвердження працездатності алгоритмів керування на реальних технологічних об’єктах. Такі досліди можуть бути виконані на експериментальних установках, що імітують промислові технологічні процеси.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО АЛГОРИТМА КЕРУВАННЯ ККД НАСОСУ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.