Підйомні установки шахт – найбільш складні і відповідальні об’єкти в загальному технологічному ланцюзі транспортування корисних копалин із забою на поверхню. Складність їх обумовлена тим, що електрична схема підйомної машини повинна виконувати безліч контрольних і захисних функцій і забезпечувати автоматичне управління могутнім приводом постійного або змінного струму, змінною по рівню навантаженню для підтримки з великою точністю заданої швидкості підйомної посудини або кабіни на всіх ділянках руху. Крім того, складність структури систем автоматичного управління підйомними установками залежить від технологічних схем підйому. Найбільше число автоматизованих підйомних установок має як підйомної посудини скіпи так і кліті.

РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ ЗА ДОПОМОГОЮ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ Попович М.Г., професор, Клименко Є.О., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.