Використання сонячних модулів без акумуляторних батарей в цілях електропривода

В наш час впровадження альтернативних джерел енергії, автономних і децентралізованих, в багатьох державах поступово стає більш вигідне, як з экономічної, так і з екологічної точки зору. Традиційне паливо стає джерелом енергії вчорашнього дня, яке не може забезпечити стійкий розвиток людства в довгостроковій перспективі. Сьогодні сміливо завойовують позиції інші форми енергії, одна із яких – енергія сонця.

Сонячна фотоелектрична система – це сонячна електростанція, в якій використовується принцип прямого перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію. Установка складається з набору сонячних модулів(панелей) розміщених на опорній конструкції (наприклад дах будинку).

Сонячні панелі збираються з окремих сонячних елементів принцип роботи яких ґрунтується на основі явища внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках(розглянутий нижче). В фотоелектричних перетворювачах використовується кремній з домішками інших елементів, що утворюють структуру з p-n переходом. Причому товщина провідника не перевищує 0,2 – 0,3 мм.

Використання сонячних модулів без акумуляторних батарей в цілях електропривода Скібчик О.С ,бакалавр, гр. ЕП-62 (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.