факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ОПТИМИЗАЦИЯ КОНТУРА СКОРОСТИ С ДВУХМАССОВОЙ МЕХАНИЧЕСКОЙ СИСТЕМОЙ Колесниченко С.П., ст.преп.; Бондарь А.А., студент

ОПТИМИЗАЦИЯ КОНТУРА СКОРОСТИ С ДВУХМАССОВОЙ МЕХАНИЧЕСКОЙ СИСТЕМОЙ

ОПТИМИЗАЦИЯ КОНТУРА СКОРОСТИ С ДВУХМАССОВОЙ МЕХАНИЧЕСКОЙ СИСТЕМОЙ Колесниченко С.П., ст.преп.; Бондарь А.А., студент

Повышение быстродействия современных электроприводов привело к значительному влиянию механических и технологических факторов на динамику электромеханической системы (ЭМС). Такое влияние вызывает появление незатухающих колебаний и резонансных явлений в ЭМС, перенапряжению, ударам и роломкам в механических связях.

Традиционное представление механической части электропривода как жесткой одномассовой системы, приводит к необходимости снижения быстродействия ЭМС для ускорения колебаний в механической системе (МС).

Таким образом, представление механической части ЭМС многомассовой системой и разработка методик оптимизации подобных систем является актуальной задачей.

ОПТИМИЗАЦИЯ КОНТУРА СКОРОСТИ С ДВУХМАССОВОЙ МЕХАНИЧЕСКОЙ СИСТЕМОЙ Колесниченко С.П., ст.преп.; Бондарь А.А., студент (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери