ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ АНАЛІТИЧНОГО КОНСТРУЮВАННЯ ОПТИМАЛЬНИХ РЕГУЛЯТОРІВ В ЗАМКНЕНИХ СИСТЕМАХ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Яремов О.І., бакалавр

При оптимізації систем керування необхідно розрізняти 2 класи задач: оптимізація програми регулювання і оптимізація закону регулювання. Остання з вище згаданих задач може мати місце постановки у всіх автоматичних системах незалежно від того чи оптимізувалася програма керування, чи була задана іншим чином, в тому числі і у випадку системи стабілізації, і для довільної слідкуючої системи.

ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ АНАЛІТИЧНОГО КОНСТРУЮВАННЯ ОПТИ-МАЛЬНИХ РЕГУЛЯТОРІВ В ЗАМКНЕНИХ СИСТЕМАХ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Яремов О.І., бакалавр (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.