Крокові двигуни вже давно та успішно застосовуються в найрізноманітніших приладах. Їх можна зустріти в дисководах, принтерах, сканерах, факсах, а також у різноманітному промисловому і спеціальному обладнанні. В даний час висукається велика кількість різних типів крокових двигунів. Однак, правильно вибрати тип двигуна – лише півсправи. Не менш важливим є правильно обрана схема драйверу та алгоритм його роботи, який найчастіше визначається програмою мікроконтролера. Метою даної статті є розробка недорогої системи керування для крокового двигуна на базі мікроконтролера та персонального комп’ютера, а також практична реалізація і перевірка працездатності даної системи.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ КРОКОВИМ ДВИГУНОМ НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЕРА ТА ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМПЬЮТЕРА Димко С.С., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.