факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПО СИСТЕМІ “СИЛОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ-ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ” Островерхов М.Я., доцент; Білецький О.О., бакалавр

ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПО СИСТЕМІ “СИЛОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ”

ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПО СИСТЕМІ “СИЛОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ” Островерхов М.Я., доцент; Білецький О.О., бакалавр

Постановка задачі імітаційного моделювання електропривода представляється наступним чином. Необхідно змоделювати систему “силовий перетворювач-двигун постійного струму” в пакеті Matlab 6.5 за допомогою блоків бібліотеки SimPowerSystems, а також основної бібліотеки Simulink на основі параметрів реальної працездатної системи. За допомогою цієї моделі можна не тільки імітувати роботу системи у просторі часу, але й виконати при необхідності аналіз. Перевагою SimPowerSystems (надалі скорочено-SPS) є можливість сполучати методи імітаційного й структурного моделювання, що на відміну від пакетів схемотехнічного моделювання , дозволяє не тільки значно спростити модель, а також підвищити її продуктивність і швидкодію.

ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПО СИСТЕМІ “СИЛОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ-ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ” Островерхов М.Я., доцент; Білецький О.О., бакалавр (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери