Регулювання товщини штаби в прокатному виробництві реалізується зміною величини зазору валків і регулюванням натягу. Вихідний сигнал вимірювача товщини подається на слідкуючу систему натискних гвинтів.

Регулювання натягу відбувається за рахунок зміни співвідношення швидкостей прокатних приводів і привода моталки. Але ці дві групи систем регулювання пов’язані між собою через полосу, і таким чином, являють собою складну багатозв’язну електромеханічну систему автоматичного керування (ЕМСАК).

АВТОМАТИЧНЕ КЕРУВАННЯ ПРОФІЛЕМ ТА ФОРМОЮ ШТАБИ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІНІЙНИХ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ Теряєв В.І., к.т.н., доцент, Островерхов М.О., магістр (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.