СУЧАСНІ СИСТЕМИ ПРЯМОГО ПРИВОДУ

Прямий (безредукторний) привод означає відсутність елементів передачі потужності між двигуном і механізмом, що в свою чергу дає переваги переміщення з високою динамікою практично без люфту й високу жорсткість при статичних і динамічних режимах.
Використання в роторі великої кількості магнітних полюсів сприяє створенню високих моментів. Спостерігається тенденція до збільшення розмірів високомоментних двигунів (діаметр деяких моделей уже перевищує 1 метр), разом з тим на ринку також пропонуються двигуни з меншими габаритами.

СУЧАСНІ СИСТЕМИ ПРЯМОГО ПРИВОДУ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Агафонова Н.О., студентка, Плиска А.П., студентка(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.