Розглядається задача синтезу регулятора положення в електромеханічних системах (ЕМС) підпорядкованого керування при використанні стандартних налаштувань контурів регулювання змінних. Вважається, що контур швидкості налаштовано на симетричний оптимум (СО), а підпорядкований йому контур регулювання струму – на модульний оптимум (МО). Відомо, що вказані налаштування контурів є традиційними для ЕМС з достатньо великим діапазоном регулювання швидкості, причому регулятори швидкості та струму тут є пропорційно-інтегральними.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ПОЛОЖЕННЯ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПОРЯДКОВАНОГО КЕРУВАННЯ З ТИПОВИМ НАЛАШТУВАННЯМ КОНТУРІВ Приймак Б.І. , к.т.н., ст. викладач, Малько М.П., студент (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення